Trwa ładowanie danych...
Dodane: 2023-02-06 19:29  Częstochowa (ŚLĄSKIE)
praca zdalna w domu dodatkowa specjalista ds promocji 1

X imię:

tresc

W związku z dynamicznie rozwijającym się zespołem, prowadzę nabór na stanowisko:

Specjalista ds. Reklamy

Co oferujemy?

• praca zdalna, w domu

• wypłaty dwa razy w miesiącu na konto bankowe,

• wysokie wynagrodzenie (3 500 PLN-12 000 PLN) miesięcznie, (w zależności od wyników)

• dodatkowe premie proporcjonalne do zaangażowania,

• pełne wsparcie zespołu oraz pomoc na każdym kroku,

• elastyczne godziny pracy,

• możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej,

• nie wymagam doświadczenia, szkolę od A do Z,

• nie wymagam żadnej inwestycji finansowej.

Opis stanowiska pracy:

• reklama oraz promocja produktów na zlecenie firm zewnętrznych,

• nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,

• obsługa Klienta,

• tworzenie narzędzi reklamowych,

• praca odbywa się w 100% w Internecie

Wymagania:

• ukończone 18 lat,

• obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter współpracy,

• aktualne zamieszkanie na terenie Polski,

• komputer lub smartfon z dostępem do Internetu,

• obsługa komputera na poziomie podstawowym,

• motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników.

Liczba miejsc ograniczona ze względu na mój ograniczony czas i dostępność.

Zapraszam do współpracy:)

Pozdrawiam, Nowakowski Piotr

Affiliate Marketing Manager

Numer ogłoszenia: 4976|Liczba wyświetleń: 121|Liczba odpowiedzi:0
Nie znalazłeś tego co szukasz? Dodaj swoje ogłoszenie
Ogłoszenie znajduje się w kategorii Praca, podkategoria Marketing i Reklama - Zobacz więcej ogłoszeń w miejscowości Częstochowa
Kontakt do sprzedającego
PiotrCzęstochowa / ŚLĄSKIE
Telefon: 511-573-981 ZadzwońPokaż
Informacje dodatkowe:
Rodzaj oferty :Szukam pracy
Umowa :Czas nieokreślony
wynagrodzenie: 1
Skontaktuj się ze sprzedającym Zobacz ogłoszenie na mapie
Wpisz adres e-mail, na który ma odpowiedzieć ogłoszeniodawca
Podaj adres e-mail, minimum 6 znaków
Wpisz treść swojego zapytania do ogłoszeniodawcy
Podaj treść, minimum 12 znaków
OK
Twoja odpowiedź została dodana
Wewnętrzny błąd serwisu, kod E00. Prosimy o kontakt z obsługą techniczna.
Nie jesteś właścicielem tego elementu.
Wewnętrzny błąd serwisu, kod E01. Prosimy o kontakt z obsługą techniczna.
Brak uprawnien do wykonania akcji.
To pole nie może być puste.
Brak wyników.
Podałeś błędny kod weryfikacyjny
Chcesz usunąć ten element?