Trwa ładowanie danych...
Dodane: 2018-09-10 14:31  Gdynia (POMORSKIE)

X imię:

tresc

Firma Euro Recruitment Consulting działa od 13 lat na trójmiejskim rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą oraz rekrutacją na zlecenie naszych pomorskich klientów.

Obecnie dla naszych klientów we Francji poszukujemy doświadczonych kucharzy/chef de partie we Francji w malownczej miejscowości La baule nad Atlantykiem.

Obowiązki:

• Przygotowywanie i wydawanie posiłków

• Dbałość o jakość i walory smakowe, temperaturę oraz estetykę podanych potraw

• Kontrolowanie jakości surowców i produktów żywnościowych oraz warunków ich przechowywania

• Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania:

• Udokumentowane doświadczenie (mile widziane doświadczenie zagraniczne)

• Doświadczenie na stanowisku chef de partie

• Znajomość języka francuskiego lub angielskiego

• Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie

• Pomoc w organizacji przejazdu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy rekrutacja@erc.ec lub kontakt pod nr tel.: 587819111.

W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: kuch/fr/2018

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Numer ogłoszenia: 2590|Liczba wyświetleń: 484|Liczba odpowiedzi:0
Nie znalazłeś tego co szukasz? Dodaj swoje ogłoszenie
Ogłoszenie znajduje się w kategorii Praca, podkategoria Catering i Gastronomia - Zobacz więcej ogłoszeń w miejscowości Gdynia
Cena: 0.00 zł
Kontakt do sprzedającego
ERCGdynia / POMORSKIE
Telefon: 587819111 ZadzwońPokaż
Informacje dodatkowe:
Rodzaj oferty :Szukam pracy
Umowa :Umowa zlecenia
wynagrodzenie: 0
Skontaktuj się ze sprzedającym Zobacz ogłoszenie na mapie
Wpisz adres e-mail, na który ma odpowiedzieć ogłoszeniodawca
Podaj adres e-mail, minimum 6 znaków
Wpisz treść swojego zapytania do ogłoszeniodawcy
Podaj treść, minimum 12 znaków
OK
Twoja odpowiedź została dodana
Wewnętrzny błąd serwisu, kod E00. Prosimy o kontakt z obsługą techniczna.
Nie jesteś właścicielem tego elementu.
Wewnętrzny błąd serwisu, kod E01. Prosimy o kontakt z obsługą techniczna.
Brak uprawnien do wykonania akcji.
To pole nie może być puste.
Brak wyników.
Podałeś błędny kod weryfikacyjny
Chcesz usunąć ten element?