Trwa ładowanie danych...
Dodane: 2017-06-13 09:47  Gliwice (ŚLĄSKIE)
praca szklarz inglostadt niemcy 1

X imię:

tresc

Stanowisko: Szklarz

Miejsce pracy: Inglostadt, Niemcy

Znajomość języka: niemiecki komunikatywny

Liczba wakatów: 1

Oferta 03/23/MR/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: SZKLARZ

Obowiązki:

- pracę przy produkcji szkła

- obrabianie szkła (kabiny prysznicowe, ekrany kuchenne, stoły, lustra. )

- pracę przy obsłudze maszyn Bottero oraz Intermac.

Wymagania:

- Wykształcenie zawodowe, techniczne,

- Doświadczenia przy obsłudze maszyn Bottero oraz Intermac.

- Znajomość języka niemieckiego,

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

- Dokładność, rzetelność,

- prawo jazdy + własny samochód

Klient oferuje:

- umowę o pracę i długoterminową współpracę,

- opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- dodatki za nadgodziny,

- możliwość otrzymania zaliczki,

- opiekę polskiego biura.

Informacje dodatkowe: Oferta jest sprawdzona.

Na miejscu jest już polski pracownik od roku i bardzo chwali warunki pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na podany adres mailowy

praca@corona-silesia.pl wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 03/23/MR/2017

lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.519685033, 516977467

W CV prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych (może być w języku polskim)

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań ale jesteś zainteresowany podjęciem pracy zagranicą zgłoś zapraszamy Cię do kontaktu już dziś, nasi rekruterzy pomogą Ci w podjęciu innej pracy zagranicą.

Numer ogłoszenia: 1901|Liczba wyświetleń: 497|Liczba odpowiedzi:0
Nie znalazłeś tego co szukasz? Dodaj swoje ogłoszenie
Ogłoszenie znajduje się w kategorii Praca, podkategoria Praca fizyczna - Zobacz więcej ogłoszeń w miejscowości Gliwice
Cena: 0.00 zł
Kontakt do sprzedającego
Magdalena Gliwice / ŚLĄSKIE
Telefon: 519685033 ZadzwońPokaż
Informacje dodatkowe:
Rodzaj oferty :Szukam pracy
Umowa :Tymczasowa
wynagrodzenie: 0
Skontaktuj się ze sprzedającym Zobacz ogłoszenie na mapie
Wpisz adres e-mail, na który ma odpowiedzieć ogłoszeniodawca
Podaj adres e-mail, minimum 6 znaków
Wpisz treść swojego zapytania do ogłoszeniodawcy
Podaj treść, minimum 12 znaków
OK
Twoja odpowiedź została dodana
Wewnętrzny błąd serwisu, kod E00. Prosimy o kontakt z obsługą techniczna.
Nie jesteś właścicielem tego elementu.
Wewnętrzny błąd serwisu, kod E01. Prosimy o kontakt z obsługą techniczna.
Brak uprawnien do wykonania akcji.
To pole nie może być puste.
Brak wyników.
Podałeś błędny kod weryfikacyjny
Chcesz usunąć ten element?