Trwa ładowanie danych...
Dodane: 2021-02-26 07:25  Bielsko-Biała (ŚLĄSKIE)
praca przy komputerze nawet 2500 zl netto na start 1

X imię:

tresc

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.

Poszukuję partnerów do współpracy w zakresie Afiliacji/Marketingu internetowego/Reklamy

Co oferujemy?

- Praca odbywa się na podstawie UMOWY

- Wynagrodzenie w wysokości 2400 - 10500 PLN - uzależnione od zaangażowania

- Wysokie, regularne wynagrodzenie przy stałej współpracy

- Pracę zdalną, nie musisz wychodzić z domu

- Narzędzia oraz gotowe szkolenia dla osób bez doświadczenia - Szkolimy od A do Z

- Zdobycie nowych kompetencji dot. marketingu internetowego

- Regularne szkolenia online

- Elastyczne godziny pracy

- Możliwość pracy w formie dodatkowej lub stałej

- Pełne wsparcie osoby wprowadzającej

- Świetną atmosferę oraz wsparcie całego zespołu

Wymagania:

- Ukończone 18 lat

- Obywatelstwo polskie

- Aktualne zamieszkanie na terenie Polski

- Komputer lub smartfon z dostępem do internetu

- Obsługa komputera na poziomie podstawowym

- Sumienność, zaangażowanie i chęć do rozwoju

Opis Stanowiska:

- działania promocyjne produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku

- nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,

- obsługa Klienta,

- tworzenie narzędzi reklamowych,

- praca odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane.

Możliwość atrakcyjnych zarobków:

- Na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.

- U nas nie ma górnej granicy zarobków dlatego już po około 2-3 miesiącach masz możliwość zarobków - 5 000 PLN a w kolejnych miesiącach - 10 500 PLN i więcej miesięcznie.

- Wszystko uzależnione od Twojego zaangażowania

Chcesz więcej uzyskać więcej informacji i dołączyć do projektu ?

1. Napisz do mnie bezpośrednio prywatną wiadomość na moim FB (link znajdziesz poniżej lub/i klikając przycisk obok)

2. Dodaj mnie do znajomych- ułatwi mi to kontakt z Tobą i szybciej odpowiem (dostaje dużo wiadomości)

3. Przedstawię Ci szczegóły oraz umówimy się na wstępną rozmowę.

Link do mojego profilu na FB:

Numer ogłoszenia: 3893|Liczba wyświetleń: 286|Liczba odpowiedzi:0
Nie znalazłeś tego co szukasz? Dodaj swoje ogłoszenie
Ogłoszenie znajduje się w kategorii Praca, podkategoria Internet i E-commerce - Zobacz więcej ogłoszeń w miejscowości Bielsko-Biała
Cena: 1.00 zł Do negocjacji
Kontakt do sprzedającego
PawełBielsko-Biała / ŚLĄSKIE
Telefon:  ZadzwońPokaż
Informacje dodatkowe:
Rodzaj oferty :Zatrudnię
Umowa :Czas nieokreślony
wynagrodzenie: 0
Skontaktuj się ze sprzedającym Zobacz ogłoszenie na mapie
Wpisz adres e-mail, na który ma odpowiedzieć ogłoszeniodawca
Podaj adres e-mail, minimum 6 znaków
Wpisz treść swojego zapytania do ogłoszeniodawcy
Podaj treść, minimum 12 znaków
OK
Twoja odpowiedź została dodana
Wewnętrzny błąd serwisu, kod E00. Prosimy o kontakt z obsługą techniczna.
Nie jesteś właścicielem tego elementu.
Wewnętrzny błąd serwisu, kod E01. Prosimy o kontakt z obsługą techniczna.
Brak uprawnien do wykonania akcji.
To pole nie może być puste.
Brak wyników.
Podałeś błędny kod weryfikacyjny
Chcesz usunąć ten element?