Trwa ładowanie danych...
Dodane: 2019-08-01 12:12  Gdynia (POMORSKIE)
murexpert 1

Zgłoś ogłoszenie

X imię:

e-mail:

tresc

Nazywam się Izabela Polak, jestem psychologiem społecznym, coachem, autoryzowanym trenerem, pedagogiem. W mojej pracy wykorzystuję wiedzę i doświadczenie zdobyte w tych wszystkich dziedzinach, ponieważ często problem, z jakim przychodzi do mnie klient, jest złożony i dotyka wiele sfer jego życia.
Evolutio - wszelki stopniowy rozwój, proces przeobrażeń, zmian…
Ta definicja zawarta w nazwie dała podstawę do działania, którego głównym celem jest rozwój klienta.
Oferuję konsultacje psychologiczne dla dzieci i młodzieży, które przeżywają zaburzenia emocjonalno - społeczne, doświadczają przemocy szkolnej lub czują się izolowane przez otoczenie. Prowadzę spotkania z rodzicami/ prawnymi opiekunami, którzy zadają sobie pytanie, jak najlepiej pomóc swojemu dziecku, gdy dotychczasowe metody wychowawcze nie przynoszą oczekiwanego rezultatu; pojawiają się obawy związane z prawidłowym rozwojem lub zaburzenia w relacji rodzic-dziecko czy dziecko-rodzeństwo.
Prowadzę Coaching, który jest procesem rozwoju, doskonalenia samoświadomości i kompetencji w wybranym obszarze życia, aby być szczęśliwym i spełnionym.

Przykładowe cele to:
- poprawa psychiczna i emocjonalna,
- poprawa finansowa,
- rozwój w obszarze relacji z innymi ludźmi,
- umiejętność oceny i rozwiązywania sytuacji konfliktowych itp.
A może szukasz czegoś innego… Grafologia czyli psychologiczna analiza pisma – dziedzina psychologii zajmująca się ustalaniem związków między grafizmem (charakterem pisma) a cechami osobowościowymi. Grafologia jako technika projekcyjna ma swoje naukowe podstawy w psychologii ekspresji i wyrazu. Grafolodzy badając pismo, biorą pod uwagę szereg czynników m.in. nacisk pisma (ręki?), wielkość, szerokość i pochylenie pisma, odległości między literami, wyrazami i wersami, sposób wiązania liter, linearność pisma, stosunek wielkościowy poszczególnych stref pisma, rytm i jakość formy pisma.

W pracy pedagogicznej, podczas spotkań z dzieckiem, wskazuję jego mocne strony i dążę do rozwoju jego potencjału: zainteresowań, uzdolnień i predyspozycji. Efektem mojej pracy jest zmiana postawy ucznia wobec trudności w uczeniu się, wzrost motywacji do nauki, opanowanie umiejętności poprawnego pisania i czytania. Celem mojej pracy z dzieckiem jest także wyeliminowanie błędów, niepowodzeń szkolnych oraz wzrost motywacji do uczenia się.
Drogi rodzicu! Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom proponuję byś już dziś zainwestował w przyszłość swojego dziecka!
Metoda na Start - zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 5-7 lat zostały stworzone z myślą o Was – rodzicach, którzy chcą dać coś więcej swojemu dziecku niż nauka w szkole; to praca nad wszechstronnym rozwojem, dzięki czemu dziecko od pierwszych dni nauki będzie nastawione na osiąganie sukcesu.
Trening “Metoda na Szkołę” ma na celu rozwijanie umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz opanowanie zasad poprawnej pisowni dzięki weliminowaniu trudności ortograficznych. Jest przeznaczona dla uczniów w wieku 8-10 lat . Zajęcia prowadzone są w małych 3-5 osobowych grupach. Może być kontynuacją „Metody na start”.

Szybkie czytanie jest jedną z metod czytania, która dzięki zastosowaniu prostych lub nieco bardziej skomplikowanych technik oraz zestawów ćwiczeń, umożliwia zwiększenie tempa czytania. Szybkość czytania można określić jako stosunek liczby przeczytanych słów do czasu, w jakim je przeczytaliśmy. Szybkie i efektywne czytanie to umiejętność, którą może nabyć KAŻDY!

Trening koncentracji uwagi i pamięci
Człowiek uczy się przez całe swoje życie… Uczymy się mowy, pisania, czytania, liczenia, logicznego myślenia, wnioskowania, odpowiedniego zachowania, dokonywania wyborów. W ciągu swojego życia musimy przyswoić wiedzę z różnych dziedzin- bardziej lub mniej praktycznych. Podczas naszego procesu rozwoju korzystamy z pamięci a kluczem do niej jest nasz umysł. Od poczęcia aż do późnej starości mózg człowieka jest podatny na ćwiczenia rozwijające jego funkcje. Największe postępy czynimy we wczesnym dzieciństwie, ale jego kondycja będzie bardzo dobra i w późniejszym wieku, jeśli zadbamy o własne zdrowie: ćwiczenia pamięci i koncentracji uwagi, rozwijanie intelektu oraz właściwą dietę i ruch. Doskonała pamięć to szybsze uczenie się, a zdobyta wiedza będzie źródłem sukcesów i sprawi, że staniemy się wybitną osobowością.

Niemiecki od podstaw. Rozpoczynanie nauki języka obcego w wieku wczesnoszkolnym pobudza ogólną inteligencję dziecka, sprawia, że dziecko szybciej oswaja się z tym językiem i czyni późniejszą obowiązkową już i systematyczną naukę efektywniejszą.

evolutio.com.pl

Numer ogłoszenia: 3043|Liczba wyświetleń: 219|Liczba odpowiedzi:0
Nie znalazłeś tego co szukasz? Dodaj swoje ogłoszenie
Ogłoszenie znajduje się w kategorii Zdrowie, podkategoria Zdrowie - Zobacz więcej ogłoszeń w miejscowości Gdynia
Kontakt do sprzedającego
IzabelaGdynia / POMORSKIE
Telefon: 697670733 ZadzwońPokaż
Informacje dodatkowe:
Skontaktuj się ze sprzedającym Zobacz ogłoszenie na mapie
Wpisz adres e-mail, na który ma odpowiedzieć ogłoszeniodawca
Podaj adres e-mail, minimum 6 znaków
Wpisz treść swojego zapytania do ogłoszeniodawcy
Podaj treść, minimum 12 znaków
OK
Podaj treść, minimum 12 znaków
Twoja odpowiedź została dodana
Wewnętrzny błąd serwisu, kod E00. Prosimy o kontakt z obsługą techniczna.
Nie jesteś właścicielem tego elementu.
Wewnętrzny błąd serwisu, kod E01. Prosimy o kontakt z obsługą techniczna.
Brak uprawnien do wykonania akcji.
To pole nie może być puste.
Brak wyników.
Podałeś błędny kod weryfikacyjny
Chcesz usunąć ten element?